PREVÁDZKOVÝ MANAŽÉR

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • koordinovanie a manažovanie prevádzky a personálu
  • priame riadenie ľudí (vedenie zvereného tímu a jeho koordinovanie, motivovanie a hodnotenie výsledkov, nábor a výber zamestnancov vo svojom tíme
  • koučovanie zamestnancov s cieľom dosiahnuť excelentný zákaznícky servis
  • starostlivosť o zákazníkov, participovanie na aktivitách prevádzky
  • tvorba plánov, dosahovanie výsledkov, zodpovednosť za plnenie cieľov a úloh určených stratégiou manažmentu spoločnosti
  • riešenie úloh a odborných problémov, samostatné rozhodovanie a implementovanie rozhodnutí, zodpovednosť za implementovanie rozhodnutia
  • pravidelný reporting konateľovi spoločnosti a priamym nariadeným o výsledkoch a ichprezentácia

Zamestnanecké výhody, benefity

  • ponúkame náročnú ale veľmi zaujímavú prácu v stabilnej a úspešnej spoločnosti
  • mimoriadnu príležitosť pre sebarozvoj
  • podporu v profesijnom a osobnom raste
  • otvorená komunikácia
  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • zamestnanecké výhody (firemné auto, mobil, notebook)
  • možnosť vzdelávania sa ( školenia pre manažérov od najúspešnejších ľudí na manažérskych pozíciach v rámci Európy......)
  • možnosť ubytovania ( za splnenie určitých podmienok platí ubytovanie spoločnosť TOP GAME)
  • mladý a dynamický kolektív
  • podieľanie sa na ďalšom vývoji konceptu prevádzok TOP GAME

Informácie o výberovom konaní

K Životopisu priložte aktuálnu fotografiu.
Vyhradzujeme si práva odpovedať len vyhovujúcim kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské III. stupňa
Pozícia je vhodná pre absolventa: Áno

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • ukončené SŠ, alebo VŠ vzdelanie
  • manažérske a odborné skúsenosti
  • riadiaca, organizačné a rozhodovacie schopnosti
  • samostatnosť, orientácia na cieľ a výsledok
  • schopnosť viesť ľudí, motivovať, hodnotiť a odmeňovať
  • dynamická, energická osobnosť (chuť pracovať, viesť kolektív a byť členom tímu)
  • prirodzená autorita
  • časová flexibilita (práca aj cez víkend)
  • loajalita a kreativita
  • odolnosť voči stresu
  • spoľahlivosť, čestnosť a zodpovednosť
  • ústretový voči zákazníkom

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť TOP GAME je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s 23 ročnou tradíciou, ktorá je materskou spoločnosťou viacerých firiem zaoberajúcich sa výrobou, predajom, prenájmom a prevádzkovaním videoterminálov a elekromechanických ruliet. Je jednou z najväčších prevádzkovateľov moderných elektromechanických kasín na území celej SR. V súčastnosti prevádzkujeme 20 vlastných klubov a vlastníme vyše 950 VLT strojov.

V celej našej sieti poskytujeme vysoký štandard služieb až na úroveň živých kasín. Každá Vaša návšteva bude spríjemnená milým – odborne vyškoleným personálom.

Dobré meno spoločnosti robí hlavne spoľahlivosť, špičkový servis, inovatívne technológie a hlavne kreativita a dynamika celého nášho tímu. Sme otvorení všetkým novým nápadom a ideám.

Spoločnosť je licencovaným subjektom a je pod prísnou kontrolou Ministerstva financií SR a daňovým úradom.